Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quaerat quod vel vero neque laborum, aspernatur quas quis rerum, placeat ipsa!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quaerat quod vel vero neque laborum, aspernatur quas quis rerum, placeat ipsa!

`;

Betónové oplotenie


Osvedčený slovenský výrobok zn. Lukaplot
Ponúkame jediný značkový plot na Slovensku. Betónové oplotenie sa považuje sa oplotenie s najdlhšou životnosťou na trhu. Betónové ploty zn. Lukaplot majú obojstrannú povrchovú úpravu s najlepším pomerom cena / kvalita. Betónové oplotenie by pre zákazníka mala byť celoživotná investícia a tomu firma Lukabeton s.r.o. podriaďuje aj samotnú výrobu. Suroviny použité pri výrobe sú tie najkvalitnejšie, aké Slovensko má a samotná výroba betónu je riadená počítačom, ktorý nám zabezpečí stabilne vysokú pevnosť betónu. Kvalita výrobkov je pravidelne sledovaná, testovaná, aby spĺňala požadované parametre. plot-so-skalkou Betónové oplotenie by pre zákazníka mala byť celoživotná investícia a tomu firma Lukabeton s.r.o. podriaďuje aj samotnú výrobu. Suroviny použité pri výrobe sú tie najkvalitnejšie, aké Slovensko má a samotná výroba betónu je riadená počítačom, ktorý nám zabezpečí stabilne vysokú pevnosť betónu. Kvalita výrobkov je pravidelne sledovaná, testovaná, aby spĺňala požadované parametre. Zopár dôvodov prečo si vybrať betónové oplotenie zn. Lukaplot
 • betónové ploty sú masívne a pevné – je v nich o 100% viac betónovej výstuže, cementu a štrku ako v niektorých iných betónových plotoch (viac v certifikátoch a technických listoch)
 • sú certifikované v TSÚS
 • oplotenie s najdlhšou životnosťou na trhu
 • s jedinečným designom – obojstranná povrchová úprava
 • s najlepším pomerom cena / kvalita
porovnanie_slpiky_polske betónové ploty na kľúč – návrh riešenia, dovoz, vykládka – LUKAPLOT sú jediným značkovým betónovým plotom na Slovensku

plot-bez-základu

plot_so_zakladom

Dielce na betónové oplotenie

Celý systém betónových plotových dosiek a stĺpikov je určený na zhotovenie súvislého bariérového oplotenia, ktoré sa dá namontovať bez použitia mechanizmov ručne, vzhľadom na váhu jeho jednotlivých prvkov. Dielce – rozmery:
 • Výška stĺpikov: 250cm / 260cm / 280cm / 300cm
 • Dosky: 30cm výška x 250,5cm dĺžka x 5cm hrúbka
 • Osová vzdialenosť kompletného oplotenia: 262cm (260cm)
 • Betónové ploty – výška oplotenia: 150cm (5 ks dosiek), 180cm (6 ks dosiek), 210cm (7 ks dosiek), 240cm (8 ks dosiek)
 • Maximálna výška oplotenia: 240cm
 • Betónové ploty – celková dĺžka betónového oplotenia nie je limitovaná. Betónové ploty sa dajú zarezať na mieru podľa potrieb zákazníka.
Dovoz a vykládka: Zabezpečíme až k Vám domov. Na čase dovozu sa so zákazníkmi vieme dohodnúť aj po pracovnej dobe. Sme k dispozícií 24 hodín denne/ 7 dní v týždni. Zákazník dostáva automaticky k betónovému oploteniu aj certifikát, ktorý získala firma Lukabeton ako prvá už v roku 2011. Certifikáciu a skúšky vykonal Technický skúšobný ústav stavebný (TSÚS). Záruka DLHEJ ŽIVOTNOSTI oproti konkurenčným betónovým plotom!!! certifikat 2013 betonove ploty Podhrabové dosky